Współpraca

Film i fotografia

Krzysztof Zaniewski jest filmowcem i fotografem. Dzieli czas między studio i ciągłe wyjazdy, szukając najpiękniejszych momentów w wyjątkowych miejscach. Dzięki zaawansowanym metodom postprodukcji dzieli się ze światem swoimi emocjami w ruchomych i nieruchomych kadrach.

FILM

FILM

Od koncepcji po postprodukcję


Oferuje pełną usługę filmową - w powietrzu i na ziemi - jest licencjonowanym pilotem bezzałogowców, uprawnionym do filmowania z powietrza. Od koncepcji po postprodukcję. Od zdjęć w ekstremalnych warunkach po montaż w zaciszu profesjonalnego studia. Od wyboru odpowiednich lokacji, doboru osób, zadbanie o najlepszy przekaz emocjonalny, narrację i stworzenie właściwego klimatu. Zdjęcia, montaż, koloryzacja, odpowiedni rodzaj muzyki i dźwięku, postsynchrony. Wszystko po to, by osiągnąć najlepszy efekt w materiałach reklamowych, sportowych czy przyrodniczych, zaspokajając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To czym się głównie zajmuje, to praca w trudnym terenie, często nieosiągalnym dla innych mediów, co pozwala mu rejestrować wydarzenia w górach, innych trudno dostępnych miejscach, we wszystkich porach roku, w ciągu dnia i w nocy. Do swojej pracy podchodzi ambitnie, dążąc tym samym do tworzenia wysokiej klasy materiałów Premium w segmencie outdoor.


Fotografia

Fotografia

Tradycja i technika

Oferuje wyjątkowe połączenie tradycyjnych technik fotografii z zaawansowanymi metodami postprodukcyjnymi. Każde  zdjęcie w krajobrazie czy architekturze, ma na celu przedstawienie jak najlepszej wizji danego tematu, pełnego bogatych faktur, kolorów i emocji. Fotografie umożliwią wyróżnienie się obiektom architektonicznym, uwidocznią walory danej lokacji w krajobrazie. Kris specjalizuje się również w ruchomej fotografii poklatkowej - motion timelapse. Dzięki niej te małe i duże zjawiska atmosferyczne, niezwykłość architektury i miejsc, ożywa w niespotykany, spektakularny sposób.  Zdjęcia realizuje  z ziemi i z drona.