Współpraca

Film i fotografia

Krzysztof Zaniewski pracuje w Polsce i na świecie jako fotograf i filmowiec. Dzieli czas między studio i ciągłe wyjazdy, szukając najpiękniejszych momentów w wyjątkowych miejscach.

Ambasador Tenba Polska | Haida Polska
Wsparcie Canon | Manfrotto Polska

FILM

FILM

Od koncepcji po postprodukcję


Oferuje pełną usługę filmową - w powietrzu i na ziemi - jest licencjonowanym pilotem bezzałogowców, uprawnionym do filmowania z powietrza. Od koncepcji po postprodukcję. Od zdjęć w ekstremalnych warunkach po montaż w zaciszu profesjonalnego studia. Od wyboru odpowiednich lokacji, doboru osób, zadbanie o najlepszy przekaz emocjonalny, narrację i stworzenie właściwego klimatu.


Fotografia

Fotografia

Tradycja i technika

Krzysztof oferuje wyjątkowe połączenie tradycyjnych technik fotografii z zaawansowanymi metodami postprodukcyjnymi. Każde  zdjęcie w krajobrazie czy architekturze, ma na celu przedstawienie jak najlepszej wizji danego tematu, pełnego bogatych faktur, kolorów i emocji. Fotografie umożliwią wyróżnienie się obiektom architektonicznym, uwidocznią walory danej lokacji w krajobrazie. Kris specjalizuje się również w ruchomej fotografii poklatkowej - motion timelapse. Zdjęcia realizuje  z ziemi i z drona.